Loading...

Melding

Dit multimediaverhaal bevat video- en geluidsfragmenten. Zet het geluid aan.

Gebruik het muiswiel of de pijltjestoetsen om tussen pagina's te navigeren.

Swipe om tussen pagina's te navigeren.

Hier gaan we

Copy of Magazine design

Logo https://stories.scrollytelling.io/copy-of-magazine-design

Naar boven

- Moderne Kunst Desserts: hoe een Mondriaancake te bakken. €19. terralannoo.nl
- Kast 'Theo' van Pastoe. €1.917. pastoe.com
- Bureau 'S 1200'. Prijs op aanvraag. thonet.de
- 'Armchair 577' van Burov. Vanaf €1.290. burov.com
- Dekbedovertrek Supernova van Auping. €179. auping.com
- Ligbank 'Daybed' van Muller van Severen. mullervanseveren.be




Naar boven

- 'Pang' tafeltennistafel. €4.758. miliashop.com
- 'Ring'-lamp. €1.125. leebroom.com
'Lami'-stoel en bijzettafel. €428 en €353.
 markamoderna.com
- Sportief ontwerp van Atelier Biagetti. atelier-biagetti.com

Naar boven

- 'Senegal-0 chair', €545 en plantenbakken (set van vier, €825) van Moroso. moroso.it
- Rieten wandkleed 'Leopard.' €2.700. gompf-kehrer.com
- 'Accordeon'-tafellamp. €234. flinders.nl
Yinka Ilori transformeert ouder meubels tot kleurrijke objecten. Vanaf €1.730. yinkailori.com

Naar boven

- De 'Nightingale'-lamp van Christophe de la Fontaine. €659. dante.lu
- Lamp 'Sorry Giotto 3' van Catellani & Smith. €2.770,90. catellanismith.com

Naar boven

- 'Spun'-tafel van Tom Dixon. €1.620. tomdixon.net
- 'Rocket'-kruk van Roche Bobois. €900. roche-bobois.com
- 'Rapture Chair' van Scarlet Splendour. €2.714. scarletsplendour.com
- Magazinehouder van ComingB. €298. comingb.fr
- De 'Rabbit Chair' van Stefano Giovannoni. €1.000. qeeboo.com

Naar boven

- De 'Pinch'-leunstoel van Skrivo Design. €3.615. lacividina.com
- 'Re-write'-bureau van GamFratesi. Vanaf €2.118. ligne-roset.com
- De 'Pentaphone' van Robert Stadler. €4.800. thewhatness.net
- Het Japanse Nendo ontwierp voor Orgatec flexibele zitruimtes waar mensen zich kunnen afzonderen. nendo.jp

Naar boven

- De 'Marble Earth'-kast van Bart Joachim (prototype, (nog) niet te koop). bartjoachim.nl
- Tafelblad van twee-kleurenbeton. €750. dils-mander.com
- Borden uit de 'Slate Plate'-collectie van Elbaekgaard. Vanaf €44. elbaekgaard.dk
- De 'Couture'-armstoel van Färg & Blanche. €3.173. bdbarcelona.com

Naar boven

- De 'ComeAsYouAre'-trolley van staal en glas. €1.150. dante.lu
- De 'Chariot'-serveerwagen van Casamania. €2.194. casamania.it
- Koperen trolley van Madam Stoltz. €345. madamstoltz.dk
- De 'Modern Trolley 2519'. €513. kaymet.co.uk

Naar boven

- Lamp van koffiedik van Raúl Laurí. €465. decafe.es
- Leer van fruit. Leerachtig materiaal dat als alternatief zou kunnen dienen voor echt leer. fruitleather.nl
- 'Cocoa'-vloerencollectie van het Zweedse Forbo. €41 per vierkante meter. forbo.com

Naar boven
Scroll om door te gaan
Swipe om door te gaan